informacja

STOP-RAYON – Dorota Wróbel zrealizowała projekt pn. „Zakup nowoczesnych rzeczowych aktywów trwałych sposobem na wdrożenie innowacji procesowych w zadruku szerokiej gamy nośników oraz ich dalszej obróbki, współfinansowany ze środków UE, tj. Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Celem projektu było: wdrożenie innowacji procesowej w postaci technologii druku pn. Canon UVgel na szerokiej gamie nośników (tworzywa, metale, aluminium, drewno, sklejka), która stanowi innowację w skali świata stosowaną krócej niż 3 lata, którą to technologię będzie uzupełniać nowoczesna obróbka wykańczająca zadrukowane elementy (w wysoce precyzyjnym procesie frezowania/wycinania).

W wyniku zakończenia realizacji projektu Firma wdrożyła innowację procesową co pozwoliło na dywersyfikację działalności przedsiębiorstwa poprzez wprowadzenie do oferty innowacyjnego rozwiązania usługowego w postaci trwałego i najwyższej dostępnej na rynku jakości nadruku na szerokiej gamie ww. nośników reklamowych średnich i większych rozmiarów, na których można nadrukowywać wielkoformatowe grafiki, które dodatkowo po nadruk zostaną w sposób precyzyjny obrobione (wycięte/wykrojone).

Ponadto efektem projektu jest planowany wzrost zatrudnienia (o 2 EPC) oraz wzrost sprzedaży.

Wartość projektu: 717 090,00 PLN

Dofinansowanie projektu z UE: 495 550,00 PLN